Auto invoeren Nederland

Marlog Car Handling is u graag van dienst als u een auto wilt invoeren in Nederland.

Volledig ontzorgd

Snelle levering

Importeren op maat

Jarenlange ervaring

Marlog Car Handling is u graag van dienst als u een auto wilt invoeren in Nederland. Is de auto van uw dromen alleen in Amerika te koop? Of kunt u zeer voordelig een auto aanschaffen in Azië? In beide gevallen schakelt u een specialist als Marlog Car Handling in. Door onze jarenlange ervaring weten wij precies hoe we uw auto zo snel mogelijk en tegen een aantrekkelijk tarief kunnen importeren. Wij hebben een uitgebreid netwerk van internationale agenten, waardoor we auto’s van en naar ieder land ter wereld kunnen transporteren.

Auto laten invoeren in Nederland: profiteer van diverse voordelen

Bij het invoeren van een auto in Nederland krijgt u te maken met diverse regels, wetten belastingen. Als u hier zelf weinig verstand van heeft, is het raadzaam om u te laten begeleiden door een gespecialiseerde importeur. Bij ons profiteert u van diverse voordelen, zoals:

  • Een scherp tarief
  • Garantie op een veilig transport
  • Verzekerd van een snelle service

Verder kunt u vanaf de plaats van aankoop het complete importtraject overlaten aan de vakbekwame medewerkers van Marlog Car Handling.

Meer weten over het invoeren van een auto?

Bent u benieuwd wat wij allemaal voor u kunnen betekenen? Of heeft u een vraag over het invoeren van een auto in Nederland? Neem dan contact op met Marlog Car Handling door even te bellen naar +31 (0)165 305 060. Online kunt u ook vrijblijvend een offerte aanvragen.

Gerelateerde pagina’s

Hulp nodig bij het importeren van een auto of ander voertuig?

Marlog Car Handling helpt u graag verder!

Bel ons, e-mail ons of vul een offerteformulier in.

arrow helpt u graag verder.

Voordelen auto import service Marlog

Benieuwd naar de mogelijkheden van onze auto import services? Vraag vrijblijvend een offerte aan of neem telefonisch contact op met onze importspecialisten.

Wij maken graag een passend voorstel voor uw importvraagstuk.

Offerte aanvragen

Kennis en ervaring in huis

Als auto-importbedrijf is Marlog Car Handing in de loop der jaren uitgegroeid tot een betrouwbare en grote speler in de importbranche. Onze gedreven en enthousiaste mensen zetten altijd net dat stapje extra voor u.

Daarnaast beschikken wij over alle benodigde kennis en ervaring op het gebied van wet- en regelgeving en kunnen wij dit combineren met onze servicegerichtheid.

Professionaliteit en persoonlijke benadering

Marlog Car Handling staat garant voor absolute professionaliteit. Ons bedrijf is dankzij jarenlange ervaring en kennis in deze branche de grootste operator in zijn vakgebied geworden.

De persoonlijkheid die Marlog Car Handling uitstraalt is vooral te danken aan onze enthousiaste en ervaren medewerkers.

Service en betrouwbaarheid

Klantvriendelijkheid is een uitgangspunt bij Marlog Car Handling. Flexibiliteit en het juiste personeel stelt Marlog in staat u professioneel en servicegericht te behandelen.

Marlog Car Handling is een betrouwbaar bedrijf. Wij zijn de betrouwbare partner die het hele traject voor onze klanten regelt: van de plaats van aankoop tot de levering op uw adres.

Ontmoet het team

Filter

Aleksandra Andrzejczak

Polish Operational Department
aleksandra@mchnl.com

Aleksandra Kuczynska

Polish Operational Department
ola@mchnl.com

Arzu Demirci

Operational Department
arzu@mchnl.com

Bianca Soomers

Accountancy
bianca@mchnl.com

Cindy Rens

Operational Department
cindy@mchnl.com

Cynthia van Bruggen

Operational Department
cynthia@mchnl.com

Daniëlle van Venrooy

Sales Representative
danielle@mchnl.com

Elzbieta Balicka

Polish Operational Department
elzbieta@mchnl.com

Emilia Smotrys

Teamleider Oost-Europa
emilia@mchnl.com
+31(0)165 305 063

Eric van der Linden

Director
ericvdl@mchnl.com
+31(0)651190172

Eric van der Toorn

Operationele afdeling
eric@mchnl.com
+31(0)6 19979905

Esmee Nijssen

Operational Department
esmee@mchnl.com

Ewelina Pierszala

Polish Operational Department
ewelina@mchnl.com

Frank Nijssen

Warenhuis manager
frank@mchnl.com
+31(0)6 29048164

Guy Vogelzang

Assistent Magazijnbeheerder
guy@mchnl.com
+31(0)6 53700401

Jels Luijsterburg

Operational Department
jels@mchnl.com

Jennifer van der Groef

Accountancy
jennifer@mchnl.com

Johan Kik

Customs
johan@mchnl.com

John Brouwers

Polish Operational Department
john@mchnl.com

Judith Nagtzaam

Operational Department
judith@mchnl.com

Kitty Akkermans

Customs
kitty@mchnl.com

Lucas Da Silva

Sales Representative
lucas@mchnl.com

Maartje Vekemans

Customs
maartje@mchnl.com

Mathew Disco

Accountancy
mathew@mchnl.com

Paul Usmany

Customs
paul@mchnl.com

Petra Gabriëls

Sales Representative
petra@mchnl.com

Robin van den Berg

Sales director
robin@mchnl.com
+31(0)626250095

Rolph van der Linden

Director
rolph@mchnl.com
+31(0)633085739

Rowan Verstaaten

Operational Department
rowan@mchnl.com

Sander van den Eijnden

Sales Manager
sander@mchnl.com
+31(0)658733397

Thom van den Berg

Operationeel manager
thom@mchnl.com
+31(0)6 57627501

Kom jij
ons team
versterken?